Organy spółki

Zarząd Spółki:

Piotr Karp – Prezes Zarządu. Przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą oraz wspólnik i Członek Zarządu Karp Spółki z o. o. z siedzibą w Gorlicach. Absolwent wydziału WNiG Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Od 2003 roku działający w branży drzewnej oraz transportowej. Posiada wieloletnie doświadczenie w kierowaniu przedsiębiorstwami związanymi z przemysłem drzewnym. Zarządza spółką od maja 2024 roku.

 

Rada Nadzorcza:

Kamil Karp – Przewodniczący Rady Nadzorczej. Wspólnik i Członek Zarządu Karp Spółki z o. o. z siedzibą w Gorlicach. Absolwent wydziału WNiG Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz studiów podyplomowych w zakresie gospodarowania odpadami i substancjami niebezpiecznymi Politechniki Krakowskiej. Od 2013 roku działający w branży paliwowej oraz drzewnej.

Marek KarpWiceprzewodniczący Rady Nadzorczej. Przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą jako osoba fizyczna, działający w branży transportowej oraz drzewnej od 1991 roku. Od 2013 roku wspólnik i Prezes Zarządu Karp Spółki z o. o. z siedzibą w Gorlicach.

Bogumił Karp – Sekretarz Rady Nadzorczej. Absolwent profilu matematyczno-informatycznego Liceum Ogólnokształcącego w Bieczu. Aktualnie zatrudniony na kierowniczym stanowisku w Karp Sp. z o. o. Odpowiedzialny za działania firmy w branży paliwowej.

Agnieszka Karp – Członek Rady Nadzorczej. Absolwentka wydziału WNiG Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie w specjalizacji ochrona środowiska w gospodarce, studiów podyplomowych Politechniki Rzeszowskiej w zakresie zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy oraz w zakresie systemów zarządzania jakością środowiskiem i BHP, oraz studiów podyplomowych SGGW w Warszawie w zakresie zarządzanie ochroną środowiska i gospodarką odpadami. Od 2008 roku specjalista w Pionie Produkcji w spółce LOTOS Asfalt Sp. z o.o., natomiast od 2023 koordynator ds. Bhp i ochrony środowiska w spółce UNIMOT Bitumen Sp. z o. o.

Witold Wszołek – Członek Rady Nadzorczej. Absolwent Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej studiów I i II stopnia na kierunku Elektrotechnika oraz Zespołu Szkół Technicznych w Jaśle – Technik Informatyk. Od 2018 do 2022 roku starszy elektromonter Podziemnego Magazynu Gazu w Polskim Górnictwie Naftowym i Gazownictwie SA, później od 2022 do 2024 młodszy specjalista w zespole terenowej eksploatacji sieci w Polskie Sieci Elektroenergetyczne SA, natomiast od 2024 specjalista w Dziale Pomiarów i Automatyki w Gaz-System SA.